KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13486168
nr 1348 6168
Veikko Aaltona
(1910-1990), Finland
Oljemålningar, 2 st, Signerade. Olja på duk, 55x44-72x58cm
måndag 21 september 2020
kl 20:11:51
Veikko Aaltona
Läs mer om Veikko Aaltona